У уторак 12.12.2017. године,ученици петог разреда,у оквиру обавезних физичких активности,ишли су на клизање у Нови Сад. Велики број ученика се нашао на леду,а умеће вожње ролера помогло им је да се добро сналазе и на клизаљкама. Мањи број ученика се први пут опробао у овом спорту и показао добру физичку спрему и вољу за учењем новог и непознатог. У доброј атмосфери, сви задовољни, посету Новом Саду завршили смо у Мек Доналдсу јер смо потрошили пуно калорија које је ваљало надокнадити.
Проф.физичког васпитања Вјештица Мирела














































