У среду, 14. фебруара 2018. године, у нашој школи одржано је школско такмичење рецитатора. Такмичили су се ученици од I до IV разреда. Учествовало је 29 ученика. Мали рецитатори су говорили стихове наших познатих песника: Д. Максимовић, Н. Попадића, М. Антића Љ. Ршумовића… Похваљујемо све учеснике. На Општинско такмичење пласирало се 14 ученика. То су:
I разред: Огњен Дражин, Софија Инђић, Матија Трајковић, Милица Перић, Петар Бабић
II разред: Марко Росић
III разред: Ана Миловановић, Ања Грудић
IV разред: Никола Вујновић, Лука Росић, Весна Вукмановић, Ружица Драгаш, Андрија Никић, Милица Рашић.
Желимо им много успеха у даљем такмичењу!
С. Живановић, учитељица














































