Школско такмичење из математике одржано је 19.01.2017.године.
На такмичењу су учествовали ученици од трећег до осмог разреда.
Укупно је учествовало 54 ученика.
РАЗРЕД | БР.УЧЕНИКА |
III разред | 22 ученика |
IV разред | 15 ученика |
V разред | 7 ученика |
VI разред | 4 ученика |
VII разред | 4 ученика |
VIII разред | 2 ученика |
Укупно ученика | 54 ученика |
РЕЗУЛТАТИ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ОДРЖАНОГ ДАНА 19.1.2017.године
ОСВОЈЕНО МЕСТО | ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | ОДЕЉЕЊЕ |
1. | Игњат Инђић | III-1 |
2. | Весна Вукомановић | III-1 |
3. | Катарина Рашић Емина Зековић Огњен Радојчић |
III-1 III-2 III-1
|
4. | Лука Росић | III-1 |
5. | Петар Лепшановић | III-2 |
6. | Кристина Кордић | III-2 |
7. | Тара Добродолац | III-1 |
8. | Теодора Миловановић | III-2 |
9. | Стефан Ранков | III-1 |
10. | Лука Топић | III-2 |
11. | Немања Инђић | III-2 |
12. | Михаило Пајић | III-1 |
13. | Ружица Драгаш | III-2 |
14. | Бојана Миловановић | III-3 |
15. | Никола Вујновић | III-1 |
16. | Марко Великић | III-3 |
17. | Вук Павковић | III-2 |
18. | Матеја Обреновић | III-1 |
ЧЕТВРТИ | РАЗРЕД | |
1. | Милена Екмеџић Милош Филипин Теодора Поповић |
IV-1 IV-1 IV-3
|
2. | Филип Руњо | IV-3 |
3. | Урош Тривуновић | IV-1 |
4. | Невена Урошевић | IV-1 |
5. | Бојан Стругаловић | IV-2 |
6. | Лена Лебхерц | IV-1 |
7. | Марина Николин | IV-1 |
8. | Петровић Милан | IV-2 |
9. | Никола Јеремић | IV-2 |
10. | Александар Дражић | IV-3 |
11. | Никола Јеремић | IV-2 |
12. | Алесандар Дражић | IV-3 |
13. | Милан Чаркић | IV-2 |
14. | Марија Басрак | IV-3 |
15. | Стефан Голубовић | IV-2 |
ПЕТИ | РАЗРЕД | |
1. | Александар Поповић | V-2 |
2. | Дамјан Екмеџић | V-1 |
3. | Теодора Ћурчин | V-1 |
4. | Матија Костић | V-2 |
5. | Теодора Старчевић | V-1 |
6. | Анђела Росић | V-1 |
7. | Ксенија Илић | V-1 |
ШЕСТИ | РАЗРЕД | |
1. | Зорица Марковић | VI-1 |
2. | Тамара Белегишанин | VI-1 |
3. | Наташа Голубовић | VI-2 |
4. | Сања Лукић | VI-2 |
СЕДМИ | РАЗРЕД | |
1. | Марија Чортановачки | VII-2 |
2. | Невена Кепић | VII-2 |
3. | Нина Јеремић | VII-1 |
4. | Михајло Екмеџић | VII-1 |
ОСМИ | РАЗРЕД | |
1. | Драган Белегишанин | VIII-2 |
2. | Теодора Антонић | VIII-1 |
УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | РАЗРЕД |
Игњат Инђић Весна Вукомановић Катарина Рашић Емина Зековић Огњен Радојчић
|
III-1 III-1 III-3 III-3 III-1 |
Милена Екмеџић Милош Филипин Теодора Поповић Филип Руњо Урош Тривуновић |
IV-1 IV-1 IV-3 IV-3 IV-1 |
Александар Поповић Зорица Марковић Марија Чортановачки Драган Белегишанин |
V-2 VI-1 VII-2 VIII-2 |
У Војки Весна Панић
26.1.2017.године