У среду, 14. 2. 2018. године, одржано је школско такмичење из енглеског језика. На такмичењу су учествовали ученици осмог разреда: Бојан Николчић 8-1 и Михајло Екмеџић 8-1. Оба ова ученика пласирала су се на општински ниво такмичења, које се одржава 3. 3. 2018. године. Желимо им пуно успеха у даљем такмичењу!
Јасмина Јовановић, наставница енглеског језика














































