У петак, 6. 12. 2019. године, другог фестивалског дана, ученици наше школе, од трећег до осмог разреда, у пратњи учитељица Невенке Петровић, Светлане Живановић и Весне Панић, и наставника Иване Лазић и Владимира Николина посетили су 13. Фестивал науке у Београду.
Највећи научни фестивал у региону ове године одржао се под слоганом „Разоткривање“, и пружио је прилику ученицима да изађу на црту са највећим научним изазовима, да открију заблуде свакодневнице, али и да испробају са научницима различите научне експерименте и упусте се у незаборавне научне авантуре.
Кући смо се вратили пуни утисака!
Ишчекујемо следећу годину и нове авантуре!
Наставница биологије и хемије Ивана Лазић














































