Ове године, по први пут, ОШ „Милан Хаџић“ конкурисала је на јавном позиву Министарства правде Републике Србије за доделу средстава прикупљених по основу одлагања кривичног гоњења за 2018. годину. Од 1336 пријављених установа, наша школа нашла се међу 130 установа које су добиле средства за побољшање услова рада ученика и наставника. Укупан фонд је износио 44 милиона динара, а конкурс се спроводи већ трећу годину заредом. Наша школа је добила 905.520 динара које ће утрошити на куповину намештаја за седам учионица.
За нас је ово значајна помоћ од наше државе јер ћемо на овај начин од септембра имати пријатнији и подстицајнији амбијент за све наше ученике и наставнике. На овај начин ћемо боље учити, припремати се за такмичења и остваривати још боље резултате у новој школској години!
Директорка школе
Наташа Мићић














































