У уторак , 28. 11. 2017. године, ученици наше школе, од 1. до 4. разреда, боравили су у Београду. Они су овом приликом у Дечјем културном центру гледали позоришну представу „Змајев замак у сенци“. Могли би рећи да је то једна „микс“ бајка у којој се налазе сегменти из многих познатих бајки. Принцеза Јана је сама пронашла свог принца Шармантана и они су живели срећно до краја живота. Деца су са великим интересовањем и одушевљењем пратила представу, која је била употпуњена и прелепим костимима и специјалним ефектима. Радујемо се новом одласку у позориште!
Учитељица Анка Сабо














































