У петак, 17. 5. 2019. године, на расаднику „Брест“ у Старој Пазови, одржано је Општинско такмичење у пружању прве помоћи, које организује Црвени крст Стара Пазова. Као и сваке године, на такмичењу је учествовала и наша школа. Школу је представљала шесточлана екипа коју су чинили: капитен – Анђела Росић (7-1), Милица Инђић (7-1), Милена Екмеџић (6-2), Милица Васиљевић (6-1), Јована Радивојевић (6-3) и резерва – Тијана Тривуновић (6-3), а фотограф је била Марина Николин (6-3). Ученике је припремала наставница Ивана Лазић. Својим ангажовањем приликом припрема ученици су показали да су свесни колики је значај адекватног пружања прве помоћи у ситуацијама када је то неопходно. На такмичењу су, такође, ученици показали и знање и спретност да се снађу у датој ситуацији. На наредни ниво такмичења пласирала се екипа са највећим бројем поена, а наша екипа заузела је друго место и зато вредно настављамо да учимо, вежбамо и припремамо се за наредну годину.
Честитамо свим учесницима!!!
Ивана Лазић, наставница биологије и хемије














































