Данас је у нашој школи одржано такмичење из српског језика и језичке културе. На општински ниво такмичења пласирали су се следећи ученици:
Ружица Драгаш, Емина Зековић, Огњен Радојчић, Урош Тривуновић, Ксенија Илић, Тамара Белегишанин, Зорица Марковић.
Честитамо свима и желимо им много успеха у даљем такмичењу!
С. Алексић и М. Тарлаћ, наставнице српског језика














































