Ученици наше школе посетили су Српско народно позориште у Новом Саду, у ком су гледали комедију ,,Женидба на чардаку”. Представа је била веома забавна, али и весела, јер су одређене сцене биле праћене песмом тамбураша.
Поред представе, ученици су са својим наставницима прошетали Новим Садом и уживали у дружењу.
Мирјана Тарлаћ и Ивана Лазић














































