Сат за нашу планету
|
Број посета: 114564
Српски језик и књижевност |
Историја
|
|||
Соња Алексић | Мирјана Тарлаћ | Емилија Горјановић | Јелена Бељин | |
26.12.2016-понедељак |
Допунска настава за 5.разред 10-11 и 30 ч. |
Допунска настава за 7-1, 7- 2, и 8-1 11-11 и 45 ч. Додатна настава за 7-1 и 7-2 12-12 и 45 ч. |
Припремна настава за такмичење; 5. разред: 10-10 и 45 ч. 6. разред: 11-11 и 45 ч. |
|
27.12-уторак |
Допунска настава за 6.разред 10-11 и 30 ч. |
Додатна настава за 8-1 11-11 и 45 ч. Секција 12-12 и 45 ч. |
||
28.12-среда |
Додатна настава за 5.разред 9-9 и 45 ч. |
Припрема за завршни испит 9-9 и 45 ч. |
Допунска настава за 7-3 8-8 и 45 ч. |
|
29.12-четвртак |
Додатна настава за 6.разред 10-11 и 30 ч. |
Припремна настава за завршни испит 10-10 и 45 ч. |
Секција 10-11 и 30 ч. |
|
30.12-петак |
Драмска секција 14-15 и 30 ч. |
Допунска настава за 8-2 и 8-3 10-10 и 45 ч. |
Припремна настава за такмичење; 7. разред: 9-9 и 45 ч. 8. разред: 10-10 и 45 ч. |
|
3.1.2017-уторак |
Допунска настава за 6.разред 10-11 и 30 ч. |
Додатна настава за 8-1 11-11 и 45 ч. Секција 12-12 и 45 ч. |
||
4.1-среда |
Додатна настава за 5.разред 10-10 и 30 ч. |
. |
||
5.1-четвртак |
Додатна настава за 6.разред 10-11 и 30 ч. |
|||
9.1-понедељак |
Допунска настава за 7-1, 7- 2, и 8-1 11-11 и 45 ч. Додатна настава за 7-1 и 7-2 12-12 и 45 ч. |
Допунска настава за 7. и 8. разред: 10-10 и 45 ч. | ||
10.1-уторак |
Додатна настава за 8-1 11-11 и 45 ч. Секција 12-12 и 45 ч. |
Секција 10-11 и 30 ч. |
||
11.1-среда |
|
АКТИВ НАСТАВНИКА СТРАНОГ ЈЕЗИКА
|
||||
Наставник | Допунска настава | Додатна настава | Секција | Припрема за такмичење |
Милена Станишић |
Уторак 09.30 Петак 09.30 |
Среда 09.30 |
Понедељак 09.30 Четвртак 09.30 |
|
Снежана Пешић |
Понедељак 09.00 |
Понедељак 10.00 |
Понедељак 11.00 |
|
Јасмина Јовановић |
Четвртак 08.00 |
Четвртак 09.00 |
Среда 08.00 Четвртак 10.00 |
Стручно веће за предмете природно – математичке, техничке и информатичке области
|
||||
Наставник | Допунска настава | Додатна настава | Припрема за такмичење | Природњачка секција |
Владимир Николин |
26.12.2016. у 10ч |
27.12.2016. у 10ч |
29.12.2016. у 10ч |
29.12.2016. од 10 до 11 и 30 ч 5.1.2017. од 10 до 11 и 30 ч |
4.1.2017. у 10ч | 5.1.2017. у 10ч | |||
Дариа Хлода |
29.12.2016. у 10ч |
4.1.2017. у 10ч | ||
5.1.2017. у 10ч |
11.1.2017. у 10ч | |||
Ивана Лазић - хемија |
26.12.2016. у 10ч |
27.12.2016. у 10ч | ||
3.1.2017. у 10ч |
10.1.2016. у 10ч |
|||
Ивана Лазић - биологија |
5. разред - 29.12.2016. у 11 и 30ч - 5.1.2017. у 11 и 30ч |
|||
8. разред - 29.12.2016. у 9ч - 5.1.2017. у 9ч |
||||
Небојша Газдић |
6. разред - 29.12.2016. у 12 и 30ч - 5.1.2017. у 12 и 30ч |
|||
7. разред - 29.12.2016. у 11 и 30ч - 5.1.2017. у 11 и 30ч |
||||
Живко Ћурчин |
30.12.2016. у 10ч |
|||
4.1.2017. у 10ч | ||||
Наташа Кецман |
28.12.2016. у 8ч |
28.12.2016. у 13ч |
||
4.1.2017. у 8ч | 4.1.2017. у 13ч |
Разред и одељење | Допунска настава | Додатна настава | Припрема за такмичење |
Слободне активности
|
I-1 |
29.12.2016.г. од 10 h -11 h 30.12.2016.г. од 09h – 10 h |
/ |
28.12. 2016.г.од 09 h –10 h 29.12.2016.г. од 09 h – 10h |
/ |
I-2 |
28.12.2016.г. од 09 h – 10 h 29.12.2016.г. од 09 h -10 h |
/ |
29.12.2016.г. од 10 h -11 h 30.12.2016.г. од 09 h – 10h |
/ |
II-1 | 03.01.2016.г. од 09 h -10 h | / | 10.01.2016.г. од 09 h – 10h | / |
II-2 |
26.12.2016.г. од 09 h – 10 h 27.12.2016.г. од 09 h – 10 h |
/ |
28.12. 2016.г.од 09 h –10 h 29.12.2016.г. од 09 h – 10h |
29.12.2016.г. од 10h |
III-1 |
27.12.2016.г. од 09:30 h – 10:30 h 30.12.2016.г. од 09:30 h – 10:30 h |
/ |
27.12.2016.г. од 10:30 h – 11:30 h 30.12.2016.г. од 10:30 h – 11:30 h |
/ |
III-2 | 10.01.2016.г. од 09 h | / | 11.01.2016.г. од 10h | / |
IV-1 |
04.01.2016.г. од 9 h 05.01.2016.г. од 9 h |
/ | 06.01.2016.г. од 10h | / |
IV-2 |
26.12.2016.г. од 09 h 27.12.2016.г. од 09 h |
/ |
26.12.2016.г. од 10 h 27.12.2016.г. од 10 h |
/ |
I-3 , IV-3 |
26.12.2016.г. од 09 h – 10:30 h 27.12.2016.г. од 09 h – 10:30 h |
/ | / | / |
II-3,
III-3 |
03.01.2016.г. од 10 h -11:30 h 04.01.2016.г. од 10 h -11:30 h |
/ | / | / |
Музичка култура | Физичко васпитање/изабрани спорт |
Ликовна култура
|
||
Милош Крстић | Мирела Вјештица | Драган Гајин | Вања Mарсенић | |
26.12.2016- понедељак |
Припрема за такмичења 11- 13 ч |
|||
27.12.2016-уторак |
Припрема за такмичења 11- 13 ч |
Креативна радионица 13-15 ч |
||
28.12- среда |
Хор и оркестар 13-15 ч. |
Припрема за такмичења 11- 13 ч |
Припрема за такмичења 13- 15 ч |
|
29.12- четвртак |
Припрема за такмичења 11- 13 ч |
|||
30.12-петак |
Припрема за такмичења 11- 13 ч |
|||
11.1- среда |
Припремна настава за такмичење 11-13 ч |