Општинско такмичење из технике и технологије одржано је 8. фебруара 2026. године у Основној школи „Вера Мишчевић“ у Белегишу. Нашу школу представљало је петоро ученика: Неда Миљковић 5-3, Наталија Тривуновић 5-3, Мина Ћурчин 6-2, Огњен Ђорђић 6-2 и Бојан Попов 6-2. Мина Ћурчин, ученица 6-2 одељења, освојила је треће место и пласирала се на окружно такмичење. Окружно такмичење из технике и технологије одржано је 14. марта 2026. године у Основној школи „Бранко Радичевић“ у Сремској Митровици. Нашу школу представљала је Мина Ћурчин, ученица 6-2 одељења. Мина је показала завидно знање и посвећеност раду, али се није пласирала на републичко такмичење. Честитамо свим ученицима на учешћу и оствареним запаженим резултатима!
Синиша Павловић, наставник технике и технологије














































